A Korszerű Iskoláért Alapítvány

A kuratórium elnöke: Gerencsér Hilda

Kuratóriumi tagok: Czendreiné Nagy Erika, Vizmeg Zoltán, Horváthné Lautner Angelika, Makkosné Benke Judit

A Korszerű Iskoláért Alapítvány számlaszáma:

10200634 - 48110750 - 00000000

Az alapítvány adószáma:

19262046 - 1 - 19

Az alapítvány céljai:

A korszerű követelményeknek megfelelni tudó iskola támogatása, az intézményben folyó nevelő-oktató munka segítése.
A tanulók tanulmányi és sportversenyeken való részvételének támogatása.
Az intézmény tanulói közösségének érdekeit szolgáló anyagi támogatás, tárgyi eszközök biztosítása.

Az alapítvány egyetért azon célokkal, melyek a tehetséggondozásra irányulnak. Fontos számunkra, hogy egyéni képességeinek megfelelően minden diák megtalálja azt a területet, amelyben leginkább kiteljesedhet, megmutathatja tehetségét, kreativitását. Ebben kíván az alapítvány az iskolának támogatást nyújtani. A kuratórium tagjai a rendelkezésre álló javakat igyekeznek úgy felhasználni, hogy azokból minél többen részesüljenek.
Az alapítvány évek óta hozzájárul a végzős diákok szalagavatós táncának betanítását végző táncpedagógus díjazásához és a Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozójára, a Kele napra történő utazáshoz. Az iskolával szembeni elvárások kielégítésére, a nevelés-oktatás körülményeinek javítására, a gyermekek környezetének otthonosabbá tételére, a tehetséggondozásra, versenyekre történő utaztatásra jelentős támogatást kapunk a szülőktől. Néhányan anyagi támogatást nyújtanak, mások szervezéssel, tárgyi eszközök ajándékozásával segítenek.
A Korszerű Iskoláért Alapítvány létrehozásával lehetőségünk van olyan anyagi támogatás fogadására – a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásával – , mely a támogatónak nem jelent többlet költséget, az iskolának azonban plusz forrást biztosít céljai megvalósításához.

Köszönjük a szülők és szponzorok eddig nyújtott segítségét!
Továbbra is örömmel és hálásan fogadjuk azok támogatását, akik céljainkkal egyetértenek.

82e05413 d460 41a0 b2c3 780174ce39ff

🇭🇺 Csodálatos Magyarország 🇭🇺

Fantasztikus időutazásra hívunk benneteket Magyarország jelenébe, múltjába és jövőjébe. A 21. század lehetővé teszi a magyar embereknek, hogy könnyedén túllépjenek hazájuk határain az Európai únió megerősödése és az online világ térhódítása által.

Emellett azonban nagyon fontosnak tartjuk, hogy a magyar diákoknak alapos és pontos ismeretei legyenek hazájukról.

Képzeletbeli utazásra invitálunk benneteket, amelyen az ország építészeti, kulturális és természeti nevezetességei mellett olyan érdekességekkel is megismerkedhettek, mint a hungarikumok, vagy a legízletesebb magyar gasztronómiai fogások.

👉 Részletek és jelentkezés:

sport plakát2

⚽ Mindent a sportról 🏆

Új egyfordulós projektversenyünk központi témája a sport. Már egészen kis kortól kulcsszerepet játszik a sport a kiegyensúlyozott élet megteremtésében.

Ezért fontos, hogy a gyerekek megismerkedjenek a sportban rejlő lehetőségekkel. Feladatainkon keresztül különböző sportágakat, híres sportolókat és olimpikonokat mutatunk be, valamint érdekes sporttal kapcsolatos rekordokat.

Kalandozunk a harcművészet és küzdősportok világába, valamint visszatekintünk néhány érdekességre az olimpiákkal kapcsolatban.

👉 Részletek és jelentkezés:

sport plakát

álláshelyhirdetésekjpg